נוטריון פתח תקווה

 

נוטריון בפתח תקווה ניר טולדנו, מתמחה במתן שירותי נוטריון באופן יעיל ומקצועי, ובהתחשבות מלאה בצרכי הלקוח. מרבית השירותים הנוטריונים מבוצעים על ידי משרדינו באותו היום. משרדנו, מספק שירותי נוטריון בפתח תקווה הכוללים, בין היתר: אימות חתימה, ייפוי כח, תצהירים נוטריונים, צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, אישור תרגום ואפוסטיל.

לקבלת שרותי נוטריון בפתח תקווה, חייגו עכשיו 03-9309677 , 052-3589798 , 050-3165083

כתובתנו: רחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בסר סיטי בניין T קומה 18 (ליד יכין סנטר).

משרדנו פתוח לקבלת אישורי נוטריון  בימים א'-ה' בין השעות  09:00-19:00 ולעיתים ניתן לקבל את שרותי הנוטריון אף בשעות מאוחרות יותר בתאום טלפוני מראש. 

מהו נוטריון?


נוטריון 
 הוא עורך דין המוסמך לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים. חתימתו של הנוטריון, במקרים מסויימים , נחשבת בעיני בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו או לעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב והחופשי של החותם. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, וזאת הן בארץ והן מחוץ לה. במדינת ישראל מוסדר עיסוקו של הנוטריון   בחוק הנוטריונים, התשל"ו-1976 ובתקנות הנוטריונים.

 

שרותי נוטריון בפתח תקווה כוללים  בין היתר את הנושאים הבאים:

אימות חתימה על מסמך ,  אישור נכונות העתק של מסמך, לאשר נכונותה של רשימת מצאי  , אישור שאדם פלוני חי, קבלה ואישור של תצהיר והצהרה אחרת, עריכת העדה של מסמך סחיר, אישור שהחתום במסמך, על שם זולתו היה מוסמך לכך וכן אימות של  הסכם ממון בין בני זוג, שנחתם לפני הנישואין.

לפי סעיף 22 (ז) לחוק הירושה, יכול נוטריון לאשר  עריכת צוואה, ולכן מוסמך לרשום "צוואה בפני רשות" כשם שמוסמך לכך שופט.

לפי חוק יחסי ממון בין בני זוג, התשל"ג – 1973 רשאי נוטריון לאשר הסכם נישואין בין העומדים להנשא ותוקפו של הסכם כזה, כאילו אושר בפני שופט.

לקבלת שרותי נוטריון בפתח תקווה, חייגו : 03-9309677,  052-3589798  

שכרו של נוטריון בפתח תקווה

עלותם של שירותי נוטריון  בפ"ת ולמעשה ובכל רחבי הארץ הינה אחידה והיא למעשה יכולה להשתנות אך ורק בהתאם לתעריף שרותים  שמתפרסם אחת לשנה על ידי משרד המשפטים.

לפיכך, אין נוטריון בפתח תקווה, כמו נוטריון בכל מקום אחר בארץ רשאי לדרוש מחיר הגבוה או הנמוך מהמחיר המדויק הנקוב בתקנות. שכרו של נוטריון בפתח תקווה זהה אם כן לשכרם של הנוטריונים בכלל חלקי הארץ אך מטבע הדברים אם אתם מתגוררים בפתח תקווה או בסביבה יהיה לכם יותר נוח להגיע לנוטריון בפ"ת בשל סמיכות משרדו למקום מגוריכם וגם בשל הזמינות.

תעריף שכר הטרחה  של הנוטריון מוסדר  בתקנות הנוטריונים כאשר גביית שכר שהוא למעלה או למטה מן הקבוע בתקנות מהווה אף עבירת משמעת לפי סעיף 34 לחוק.  ועדת הנוטריונים  של לשכת עורכי הדין קבעה כי הנוטריון רשאי שלא לגבות שכר אך ורק במקרים הבאים: שירות לעמית (קולגה שהוא נוטריון); שירות לאדם חסר אמצעים או מוגבל מאוד, המוכר על ידי הרשויות ככזה; הוצאת אישור נוטריוני חלופי עקב טעות של הנוטריון. במידה והינכם זקוקים לשרות של נוטריון בפ"ת  צרו קשר   עם משרדנו. .במידת הצורך ניתן לתאם הגעת הנוטריון ממשרדנו עד הבית, עד לבית חולים או לכל מקום אחר ( בתוספת תשלום על פי התקנות).

מה המחיר של אימות  יפוי כח נוטריוני?

להלן עלות שרותי נוטריון בפתח תקווה לשנת 2024 לאימות יפוי כח נוטריוני: אימות חתימה של אדם יחיד כחותם ראשון 186 + מע"מ ובסה"כ 218 ש"ח כולל מע"מ כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך 73 ש"ח+ מע"מ . כל עותק נוסף מיפוי הכח הנוטריוני 73 ש"ח+ מע"מ.  הדרישה לאימות נוטריון על יפוי כח נוטריוני נדרשת במרבית המקרים על יפויי כח נוטריוני בלתי חוזר  שניתנים לטובת בנקים למשכנתאות כחלק מהליך קבלת משכנתא.

כמה עולה לאמת הסכם ממון?

עלות שרותי נוטריון לאימות הסכם ממון הנעשה לפני סעיף 2(ג1)  לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג- 1973   – 420 ש"ח + מע"מ לעותק אחד ו 70 ש"ח + מע"מ לכל עותק נוסף במידה והעותק הנוסף ניתן באותו מעמד לאימות הסכם הממון. נוטריון מוסמך לאמת הסכם ממון רק כשמדובר בבני זוג שעומדים להינשא, וכאשר יש מועד קונקרטי לחתונה ולא כאשר מדובר בבני זוג נשואים, שאז נדרש אישור בית משפט.

אישור צוואה על ידי נוטריון

אישור צוואה נוטריונית הנערכת לפי סעיף 22 לחוק הירושה, התשכ"ה – 1965 . לחותם ראשון 277 ש"ח+ מע"מ לכל חותם נוסף 138 ש"ח + מע"מ, 83 ש"ח+ מע"מ לכל עותק נוסף שניתן באותו מעמד. בעוד שעלות אישור צוואה נוטריונית בפני נוטריון בפתח תקווה קבועה בחוק, הרי שעלות עריכת הצוואה וניסוחה אינה קבועה בחוק וכל עורך דין שהוא גם נוטריון רשאי לקבוע לעצמו את המחיר בהתאם למורכבות הצוואה שמתבקש הוא להכין במקרה הקונקרטי. יצוין כי אימות צוואה על ידי נוטריון הינו באותו מעמד כמו אישורו בבית משפט. 

לקבלת שרותי נוטריון בפתח תקווה, חייגו עכשיו 03-9309677052-3589798. על כל שירותי הנוטריון  ניתן לשלם בהמחאות, באשראי , ביט או מזומן.

ניתן לקבל הצעת מחיר לתרגום נוטריוני באמצעות משלוח הודעה לווצאפ המשרד

________________________________________________________

נוטריון הוא עורך דין שמוסמך לאמת ולאשר מסמכים מסוימים המיועדים לשמש כראיה.

מחיר שרותי הנוטריון קבועים בחוק בהתאם למחיר שנקבע על ידי משרד המשפטים ומדובר במחיר אחיד בכל הארץ.

מחיר אימות יפוי כח נוטריוני עבור בנק למשכנתאות הינו 198 ש"ח ליחיד ו276 ש"ח לזוג.

מחיר אימות הסכם ממון לפני נישואין על ידי נוטריון הינו 439 ש"ח.

ניתן לשלם על כל שרותי הנוטריון באשראי, המחאות או מזומן.