נוטריון בפתח תקווה

 
 
מחפשים נוטריון באזור אם המושבות פתח תקווה? משרדנו, הממוקם ברח' דרך יצחק רבין 4 פתח תקווה ( ליד יכין סנטר ) מספק שירותי נוטריון בפ"ת הכוללים:

אימות חתימה, ייפוי כח נוטריוני, תצהירים נוטריונים, צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, אישור תרגום ועוד.


מרבית השרותים הנוטריונים מסופקים על ידי משרדנו באופן מיידי ועוד באותו היום. תעריף שכר הטרחה של הנוטריון מוסדר בתקנות הנוטריונים  כאשר גביית שכר נמוך או גבוה מהשכר שנקבע לכך בתקנות מהווה עבירה אתית מכאן שעלות שכרם של כל הנוטריונים בכל הארץ הינה זהה.

יחד עם זאת, אם אתם תושבי פתח תקווה והסביבה ברור שיהיה לכם מטבע הדברים יותר נוח לקבל שרותים מנוטריון בפתח תקווה וזאת בשל סמיכות משרדו לכתובת מגוריכם באם המושבות פתח תקווה.

לנוחיותכם ריכזנו תעריף מחירים שנדרשים באופן שכיח במסגרת שרותיי נוטריון  באם המושבות פתח תקווה, מעודכן לשנת 2022:

עלות אימות יפוי כח נוטריוני: אימות חתימה של אדם יחיד כחותם ראשון 198ש"ח. כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך 78 ש"ח . כל עותק נוסף מיפוי הכח הנוטריוני 78 ש"ח.

עלות אימות הסכם ממון הנעשה לפני סעיף 2(ג1) לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג- 1973 – 439 ש"ח לעותק אחד ו 76 ש"ח לכל עותק נוסף במידה והעותק הנוסף ניתן באותו מעמד לאימות הסכם הממון.

עלות אישור צוואה : אישור צוואה נוטריונית הנערכת לפי סעיף 22 לחוק הירושה, התשכ"ה – 1965 . 288 ש"ח לחותם ראשון 147 ש"ח לכל חותם נוסף . 88 ש"ח לכל עותק נוסף שניתן באותו מעמד.

לקבלת שרותי נוטריון באם המושבות פתח תקווה חייגו עכשיו 03-9309677 052-3589798  כתובתנו רח' דרך יצחק רבין 4 פ"ת.