תרגום  תמצית רישום משרד הפנים נוטריוני

תרגום תמצי רישום משרד הפנים נוטריוני  מסופק  על ידי משרדנו מהשפה העברית לשפה האנגלית
בתוך יום עסקים ובמקרים דחופים עוד באותו היום בו מוזמן השירות.
 

מהי תמצית רישום?

תמצית רישום הינה תעודה אשר מנפיק משרד הפנים ובה פרטים אישיים אודות מבקש התמצית. פרטים כגון תאריך לידתו, שם הוריו ומצבו האישי. תעודה ובה תמצית מהרשום במרשם התושבים על המבקש.
את תעודת תמצית רישום משרד הפנים יכול כל אדם לקבל ממשרד הפנים עבור עצמו או עבור ילדיו הקטינים. ואולם, כאשר מבוקש לקבל את התעודה , עבור בן משפחה אחר או עבור הזולת יש לצרף יפוי כח מעורך דין או פסק דין מבית משפט (מקורי). 

מתי קיים צורך בתרגום נוטריוני של תמצית רישום?

תרגום נוטריוני של תמצית רישום נדרש לרוב לצורך נישואין בחו"ל, הגירה לחו"ל או במסגרת הגשת בקשה לקבלת אזרחות זרה.
משרדנו מתמחה בתרגומים נוטריונים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית לרבות של תרגום נוטריוני של תעודת תמצית רישום משרד הפנים.

מהי עלות התרגום הנוטריוני של תמצית רישום?

תעריפי אישור נכונות של תרגום נוטריוני קבועים בתקנות הנוטריוניים (שכר שרותים) 2023 אשר מתעדכן אחת לשנה של משרד המשפטים. התעריף עצמו מחייב את כלל הנוטריונים בישראל אשר אינם רשאים לגבות שכר גבוה או נמוך מהתעריף שנקבע בתקנות. בהתאם לתעריף מחיר אישור תרגום נוטריוני של שנת 2023 לתעודת תמצית רישום הוא:

עד למאה מילים ראשונות שבתרגום  224 ש"ח + מע"מ

לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים 178 ש"ח + מע"מ.

בפועל מחיר אישור תרגום נוטריוני של תמצית רישום עומד לרוב על  470 ש"ח כולל  מע"מ, מאחר ובתמצית הרישום יש מעל 100 מילים אך פחות מ200 מילים .

במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, לכל אישור נוסף על האישור הראשון של תמצית הרישום העלות הינה 70 ש"ח+ מע"מ.

הסיבה לכך שיש שוני במחיר נובע מכך שמספר המילים בתמצית הרישום לא תמיד אחיד מאחר וישנם מקרים בהם תמצית הרישום כוללת פרטים נוספים הנובעים משינוי שם פרטי או שם המשפחה של מבקש השרות במרשם משרד הפנים.

משרדנו גובה עבור אישור תרגום נוטריוני של תמצית רישום, לפי התעריף הנוטריוני בהתאם למספר המילים בתמצית, ללא תוספת תשלום עבור התרגום עצמו.

כמה זמן לוקח לקבל שרות תרגום נוטריוני של תמצית רישום משרד הפנים? 

משרדנו מספק תרגום מקצועי ואמין של תמצית רישום מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית כאשר במרבית המקרים משרדנו ערוך לספק את שרות התרגום הנוטריוני של תמצית הרישום עוד באותו היום בו מוזמן השרות.

אישור אפוסטיל לתרגום הנוטריוני של תמצית הרישום

לעיתים קיים צורך גם באישור אפוסטיל לתרגום הנוטריוני של תמצית הרישום וזאת על מנת לתת תוקף בינלאומי לשרות התרגום הנוטריוני של תמצית הרישום.

משרדנו מטפל גם בהשגת השגת אישור אפוסטיל לתרגום נוטריוני של תמצית הרישום .

לקבלת הצעת מחיר לתרגום נוטריוני של תמצית רישום משרד הפנים חייגו 03-9309677  , 050-3165083 או צרו קשר עם משרדנו.