אימות חתימה על תצהיר בפני עורך דין

 חתימה על תצהיר בפני עורך דין

משרדנו הממוקם ברח’ מוטה גור 9 פתח תקווה, לייד הקניון הגדול , מספק לתושבי פתח תקווה והסביבה שרות של אימות חתימה על תצהיר בפני עורך דין ונוטריון.

מה מקור הסמכות של עורך דין לאמת תצהיר?

סעיף 15 לפקודת הראיות מונה לצד שופט ודיין גם את עורכי הדין כמי שרשאים לאמת תצהיר.

על איזה סוגי מסמכים ניתן לקבל אימות חתימה על תצהיר?

ניתן לקבל במשרדנו אישור ואימות חתימה על תצהיר על כל סוגי המסמכים, לרבות על כתבי דין ומסמכים הדרושים להגשה לבית משפט או להוצאה לפועל, לחברת ביטוח, לרשם החברות, לרשם הירושה או לכל גוף ממשלתי או לא ממשלתי לפי צרכי הלקוח.

לקבלת אימות חתימה על תצהיר בפני עורך דין חייגו עכשיו 03-9309677

שרות אימות חתימה על תצהיר ניתן על ידי משרדנו במרבית המקרים באופן מיידי אך יש לתאם את ההגעה למשרדנו טלפונית מראש.

כאשר מדובר באימות חתימה על תצהיר יש להבחין במקרים בהם השרות הנדרש הוא רק לצורך אימות החתימה על התצהיר על ידי עורך דין על טופס קיים, או למקרים בהם יש צורך גם לנסח את התצהיר ביחד עם הלקוח בטרם חתימתו עליו. מצ”ב דוגמא לתצהיר בפני עורך דין.

אימות חתימה ע”י עורך דין בפתח תקווה, מתבצע באופן פרטני.

לצורך אימות חתימה חובה להגיע ולהזדהות עם תעודת זהות או תעודה רשמית מזהה ותקפה ובה תמונה עדכנית של מבקש השרות כגון תעודת זהות, דרכון, רhשיון נהיגה.

בטרם יאמת עורך הדין את חתימת המצהיר על התצהיר מוטל עליו לוודא כי המצהיר הבין את תוכן התצהיר וכן להזהיר את המצהיר כי חובה עליו לומר את האמת בתצהירו.

לקבלת שירות של אימות עורך דין על תצהיר או עריכת תצהיר צרו קשר עם משרדנו או חייגו עכשיו 03-9309677. על שירות זה ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום לרבות אשראי, מזומן או המחאה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן