חתימה על תצהיר בפני עורך דין

משרדנו הממוקם ברח' תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בנין T בסר סיטי קומה 18 ,  מספק לתושבי פתח תקווה והסביבה שרות של אימות חתימה על תצהיר בפני עורך דין ונוטריון.

מה מקור הסמכות של עורך דין לאמת תצהיר?

סעיף 15 לפקודת הראיות מונה לצד שופט ודיין גם את עורכי הדין כמי שרשאים לאמת תצהיר.

על איזה סוגי מסמכים ניתן לקבל אימות חתימה על תצהיר?

ניתן לקבל במשרדנו אישור ואימות חתימה על תצהיר על כל סוגי המסמכים, לרבות על כתבי דין ומסמכים הדרושים להגשה לבית משפט או להוצאה לפועל, לחברת ביטוח, לרשם החברות, לרשם הירושה או לכל גוף ממשלתי או לא ממשלתי לפי צרכי הלקוח.

לקבלת אימות חתימה על תצהיר בפני עורך דין חייגו עכשיו 03-9309677

תצהיר עורך דין מחיר- כמה עולה לאמת תצהיר ?

יש שוני משמעותי במחיר כאשר נדרש אימות על תצהיר מוכן על טופס קיים לבין מצב שעל עורך הדין המאמת את הצהרת המצהיר גם לערוך ביחד עם הלקוח את התצהיר פעולה זו של עריכת תצהיר דורשת זמן רב יותר מאשר אימות על תצהיר מוכן. בישראל לא קיים מחיר אחיד וקבוע לאימות תצהיר בפני עורך דין וכל עורך דין רשאי לדרוש מחיר אחר. יחד עם זאת, נראה כי  מחיר אימות תצהיר אצל רוב עורכי הדין נע לרוב בין 100 -200 ש"ח+ מע"מ וכאשר מדובר במצב שיש צורך לבצע אימות של מספר תצהירים בו זמנית עבור אותו לקוח מקובל לתת הנחה משמעותית על אימות התצהירים הנוספים.

עורך דין תצהיר שרותי המשרד

שרות אימות חתימה על תצהיר ניתן על ידי משרדנו במרבית המקרים באופן מיידי אך יש לתאם את ההגעה למשרדנו טלפונית מראש.

כאשר מדובר באימות חתימה על תצהיר יש להבחין במקרים בהם השרות הנדרש הוא רק לצורך אימות החתימה על התצהיר על ידי עורך דין על טופס קיים, או למקרים בהם יש צורך גם לנסח את התצהיר ביחד עם הלקוח בטרם חתימתו עליו. מצ"ב דוגמא לתצהיר בפני עורך דין.

אימות חתימה ע"י עורך דין בפתח תקווה, מתבצע באופן פרטני.

לצורך אימות חתימה חובה להגיע ולהזדהות עם תעודת זהות או תעודה רשמית מזהה ותקפה ובה תמונה עדכנית של מבקש השרות כגון תעודת זהות, דרכון, רhשיון נהיגה.

בטרם יאמת עורך הדין את חתימת המצהיר על התצהיר מוטל עליו לוודא כי המצהיר הבין את תוכן התצהיר וכן להזהיר את המצהיר כי חובה עליו לומר את האמת בתצהירו.

אימות תצהיר ידוע בציבור עורך דין

במידת הצורך משרדנו מספק גם שירות של אימות תצהיר ידוע בציבור הדרוש לצורכי השתתפות בהגרלות משרד הבינוי והשיכון 

לקבלת שירות של אימות עורך דין על תצהיר או עריכת תצהיר צרו קשר עם משרדנו או חייגו עכשיו 03-9309677. על שירות זה ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום לרבות אשראי, מזומן או המחאה.

______________________

אימות תצהיר בהיוועדות חזותית אימתי?