עורך דין לחוזה שכירות

חשיבות עריכת הסכם שכירות באמצעות עורך דין המתמחה בחוזים 

נכס הוא דבר יקר, ולעיתים הוא אף משקף את כל החסכונות שאדם צבר לאורך מרבית חייו.  ולכן במידה וברצונכם להשכירו, אין ספק שישנה חשיבות מכרעת לעריכת הסכם שכירות מקצועי אותו תוכלו לערוך במשרדנו באמצעות עורך דין לחוזה שכירות שמתמחה בכך.

עורך דין חוזים ניר טולדנו ידע ללוות אתכם בביצוע עסקת שכירות בטוחה מתחילתה ועד סופה. חלק מיתרונותיו של עורך דין חוזים מקצועי היא יכולתו להשים את הדגשים הנכונים במו"מ עם השוכרים לכריתת החוזה תוך יכולת שלו להבחין בין עיקר לטפל.

כמו כן, עורך דין חוזים יוכל להתאים עבורכם חוזה שכירות פרטני ש"תפור" למידות ההולמות את הנכס שלכם המוצע להשכרה תוך שמירה ואבטחת האינטרסים החוזיים והקנייניים שלכם. מניסיון העבר עולה כי ככל שמשכירים ישכילו בבחירת שוכר מתאים לנכס אשר

עורך דין חוזיםבבעלותם ובקבלת בטחונות הולמים כך גם יפחת הסיכוי שהם יקלעו שלא בטובתם למצב של שוכר בעייתי שמפסיק לשלם דמי שכירות וחובות שוטפים החלים על הנכס. בהרבה מקרים הרצון לחסוך עלויות משפטיות של עורך דין לעריכת הסכם שכירות לדירה או לחנות עולה ביוקר כאשר נתקלים בשוכר בעייתי או שוכר סרבן תשלום שכירות. במקרה שכזה כבר מאוחר מידי ולבעל הנכס נגרמות הוצאות רבות בשל הצורך לנהל תביעה לפינוי השוכר.

משרדנו צבר ניסיון וידע עצום בתחום של השכרת נכסים והשכרת דירות ומספק, בין יתר שרותי המשרד גם שרות של עריכת חוזה שכירות עבור לדירות או עסקים לקוחות המשרד.

לקבלת הצעת מחיר לטיפול משרדנו בעריכת חוזה שכירות חייגו- 03-9309677

ניתן גם לקבל מענה גם באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP

מה הם עיקר הדגשים שיש לשים לב אליהם בטרם חתימה על חוזה שכירות? 

להלן מספר דרכים  פשוטות יחסית בהן בוחן משרדנו את טיב השוכרים לפני החתימה על חוזה שכירות:
 
א. משרדנו נוהג לבקש מהשוכרים הפוטניאלים תלושי שכר אחרונים בטרם החתימה על הסכם השכירות על מנת לברר את  כושר השתכרותם של השוכרים ביחס לגובה דמי השכירות והאם אכן יהיה ביכולתם לעמוד בתשלום דמי שכירת.                                                                    
ב. ככלל משרד עורך דין חוזים  דורש 2 ערבים טובים לחוזה השכירות. כן מקפיד משרדנו לברור גם את אותם ערבים ולא לקבל כל ערב מוצע להסכם השכירות. למשל לא מומלץ לקבל ערב שהוא בעצמו נעדר נכסים ומתקיים מקצבת ביטוח לאומי. כמו כן יש לבדוק שהערב אינו פושט רגל או בעל חשבון מוגבל.
ג. כחלק מנוהל המשרד אנו אף נוהגים לצלם תעודות הזהות הן של השוכרים והן של הערבים וכן של תלושי השכר שלהם, הן על מנת למנוע שגיאות ברישום מספרי הזהות בחוזה ובשטר החוב והן על מנת לשלול טענות של ערבים בעתיד על כך שחתימתם על שטר הערבות זויפה כביכול .                                                            

ד. כמובן שיש מקום להקפיד שהערבים יחתמו בפני עורך דין חוזים או שחתימתם על שטר הערבות תאומת על ידי כל עורך דין אחר. כמובן שאין מקום לאפשר לשוכרים להחתים בעצמם את הערבים (בהעדר יכולת לוודא שאכן הערבים בעצמם חתמו על הערבות לחוזה).     

ה. לקבל את דמי השכירות רק באמצעות המחאות שימסרו מראש ולא באמצעות כספים במזומן או באמצעות הבטחות של השוכרים לבצע העברה בנקאית לחשבון המשכיר. רצוי גם שהשיק הראשון שיימסר יפדה לפני כניסת השוכרים לדירה על מנת לבדוק שאין בעיות בחשבון הבנק של השוכרים.

 לטיפול משרדנו בעריכת חוזה שכירות חייגו- 03-9309677

ניתן גם לקבל גם מענה  באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP

 לקבלת הצעת מחיר לטיפול משרדנו בעריכת חוזה שכירות חייגו 03-9309677           

שימוש במאגרי מידע פשוטים עליהם מסתמך משרד עורך דין חוזים

כחלק מבדיקות משרד עורך דין חוזים בדבר התאמת השוכר לנכס המוצע, אנו עושים שימוש לגיטימי במאגרי מידע חינמיים הפתוחים לרשות הציבור. למשל על מנת לבדוק אם השוכר הפוטנציאלי מופיע ברשימת החייבים המוגבלים באמצעים אנו מגישים שאילתא במרשם החייבים המוגבלים באמצעים של אתר הרשות לאכיפה וגביה. כן ניתן לערוך בדיקת חשבונות מוגבלים באתר של בנק ישראל וזאת בטרם חתימת החוזה וכך ניתן להימנע מעגמת הנפש שכרוכה בהפקדת ההמחאות בבנק אשר חשבון המושך שלהם מוגבל.

מחיר עריכת הסכם שכירות – כמה עולה לערוך הסכם שכירות?

לא קיים מחיר אחיד לעריכת הסכם שכירות וטווח המחירים במרבית משרדי עורכי הדין נע בין 1,500 ש"ח ועד סך השווה לחודש שכירות, בהתאם למהות הדירה המושכרת ולמורכבות הטיפול בהסכם.

משרדנו ישמח ללוות ולספק לכם שירות מקצועי של עריכת הסכם שכירות . לקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו: 03-9309677  052-3589798
ניתן גם לקבל הצעת מחיר באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP