תרגום תזכיר ותקנון חברה

תרגום תקנון חברה ותזכיר נוטריוני מסופק על ידי משרדנו מהשפה העברית לשפה האנגלית או תרגום תזכיר ותקנון חברה נוטריוני מאנגלית לעברית.

חוק החברות ביטל לגבי חברות שהוקמו החל מיום 1.1.2000, את חובת הגשת התזכיר, אולם הביטול אינו רטרואקטיבי, ותרגום תזכיר נדרש לעתים גם כיום מחברות אשר במסמכי ההתאגדות שלהן קיים תזכיר ביחד עם תקנון. 

מהי מחיר תרגום תקנון ותזכיר חברה נוטריוני ?

תעריפי אישור נכונות של תרגום נוטריוני קבועים בתקנות הנוטריוניים (שכר שרותים) (תיקון) תשע”א -2011 אשר מתעדכן אחת לשנה על משרד המשפטים. התעריף עצמו מחייב את כלל הנוטריונים בישראל אשר אינם רשאים לגבות שכר גבוה או נמוך מהתעריף שנקבע בתקנות. בהתאם לתעריף מחיר אישור תרגום תרגום תזכיר ותקנון חברה נוטריוני הוא:

עד למאה מילים ראשונות שבתרגום  209 ש”ח + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים 166 ש”ח + מע”מ.

במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, לכל אישור נוסף על האישור הראשון העלות הינה 66 ש”ח+ מע”מ.

משרדנו גובה עבור אישור תרגום תזכיר ותקנון חברה נוטריוני , לפי התעריף הנוטריוני בהתאם למספר המילים במסמך, ללא תוספת תשלום עבור מחיר התרגום עצמו.

כמה זמן לוקח לקבל שרות תרגום תזכיר ותקנון חברה נוטריוני ? 

משרדנו מספק תרגום נוטריוני מקצועי ואמין של תזכיר ותקנון חברה מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית כאשר במרבית המקרים משרדנו ערוך לספק את שרות התרגום הנוטריוני של התזכיר ותקנון החברה עוד באותו היום בו מוזמן השרות.

אישור אפוסטיל לתרגום תזכיר ותקנון חברה נוטריוני

לעיתים קיים צורך גם באישור אפוסטיל לתרגום הנוטריוני של תזכיר ותקנון החברה וזאת על מנת לתת תוקף בינלאומי לשרות התרגום הנוטריוני של המסמך.

משרדנו מטפל גם בהשגת אישור אפוסטיל לתרגום נוטריוני של תזכיר ותקנון החברה. 

לתרגום תרגום תזכיר ותקנון חברה נוטריוני חייגו 03-9309677 או שלחו צילום של מסמכי ההתאגדות שברצונכם לתרגם בדף צור קשר של משרדנו.