מעוניינים לתרגם פסק דין ?

על מנת לאכוף פסקי דין שניתנו בישראל או בחו"ל ישנו צורך לעיתים לתרגם פסק הדין החלטה או צו של בית משפט. משרדינו מציע  שירותי תרגום נוטריוני  מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית של פסק דין עם מתן שרות אפוסטיל במידת הצורך.
אישור נוטריוני של פסק דין נעשה לאחר תרגום פסק הדין והוא למעשה מאשר את דיוק התרגום וכן שהמסמך מתאים ונאמן למקור.

אילו מסמכים דורשים תרגום נוטריוני לאנגלית ותרגום נוטריוני מאנגלית לעברית?

לרוב מדובר במסמכים המעידים על סטטוס  כגון תעודת נישואין תעודת רווקות תעודת תושב , תעודת מקצוע וכדומה,  או תרגום של פסקי דין. המוסדות בחו"ל דורשים את התרגום עם האימות  הנוטריוני על מנת לוודא את נכונות התרגום.

בכך שהנוטריון חותם על אישור התרגום הנוטריוני של פסק הדין  הוא בעצם מתחייב לאמיתות התרגום ועל כן חשוב שהתרגום יעשה על ידי בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר .

מה חשוב לבדוק לפני מתן שרות התרגום הנוטריוני?

חשוב לבדוק עם הרשות או המוסד שדורש את שרותי התרגום את סוג האישור הנוטריוני. למשל, ישנם גופים שמסתפקים באישור תרגום נוטריוני אחד בעבור מספר מסמכים וישנם רשויות או גופים שדורשים אישור נוטריוני נפרד לכל מסמך.

במידה ורוצים לעשות שימוש במסמך הנוטריוני המתורגם לאנגלית כלפי גוף או מוסד מחוץ לארץ נדרש לעיתים לספק גם אישור אפוסטיל על גבי המסמך הנוטריוני המתורגם.

אפוסטיל נועד לאשר את סמכויות הנוטריון לאשר מסמכים נוטריונים ולמעשה מאשר שהנוטריון החתום על המסמך הוא אכן נוטריון מוסמך על פי המדינה שהנפיקה לה את האפוסטיל.

 מה מחיר אישור תרגום נוטריוני של פסק דין?

תעריפי אישור נכונות של תרגום נוטריוני קבועים בתקנות הנוטריוניים (שכר שרותים) ( תיקון) תשע"א -2011 אשר מתעדכן אחת לשנה על משרד המשפטים. לנוחיותכם להלן עלות של אישור נכונות תרגום של פסק דין:

עד למאה מילים ראשונות שבתרגום  213 ש"ח + מע"מ

לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים 169 ש"ח + מע"מ.

לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעל אלף המילים הראשונות 81 ש"ח+ מע"מ.

במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, לכל אישור נוסף על האישור הראשון 67 ש"ח+ מע"מ. המחירים הנ"ל עדכניים לשנת 2022

משרדנו גובה עבור עלות תרגום נוטריוני של פסק דין לפי התעריף הנוטריוני בהתאם למספר המילים בתעודה, ללא תוספת תשלום עבור התרגום עצמו . בהקשר זה חשוב לציין שלנוטריונים חל איסור לסטות מהתעריף הנוטריוני שנקבע על ידי משרד המשפטים בתקנות הנוטריוניים.

לקבלת הצעת מחיר לאישור תרגום של פסק דין על ידי נוטריון  חייגו עכשיו 03-9309677 או צרו קשר עם משרדנו. ניתן גם לקבלת הצעת מחיר מהירה באמצעות משלוח עותק סרוק של פסק הדין אותו מבקשים לתרגום ישירות למיל של משרדנו.

ניתן לשלם עבור תרגום פסק הדין גם בכרטיס אשראי.