תרגום חשבון חשמל באמצעות נוטריון

תרגום חשבון חשמל באמצעות נוטריון

תרגום חשבון חשמל מסופק על ידי משרדנו בתוך יום עסקים מהזמנת השירות .משרדנו מספק שירותי תרגום חשבון חשמל מהשפה העברית לשפה האנגלית או תרגום נוטריוני של כל  חשבון אחר הנחוץ בדרך כלל להוכחת כתובת מגורים כמו תרגום חשבון מים, או תרגום חשבון גז , תרגום חשבון ארנונה וכו'.

כמה עולה תרגום נוטריוני של חשבון חשמל?

תעריפי אישור נכונות של תרגום נוטריוני קבועים בתקנות הנוטריוניים (שכר שרותים) ( תיקון) תשע”א -2011 אשר מתעדכן אחת לשנה על משרד המשפטים. התעריף עצמו מחייב את כלל

הנוטריונים בישראל אשר אינם רשאים לגבות שכר גבוה או נמוך מהתעריף שנקבע בתקנות. בהתאם לתעריף מחיר אישור תרגום נוטריוני של חשבון חשמל  הוא:

עד למאה מילים ראשונות שבתרגום 276 ש"ח כולל מע"מ עד ל100 מילים ראשונות במסמך.

לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים 218 ש"ח .

ברוב המקרים מחיר תרגום חשבון חשמל בהנחה שהוא לא מכיל יותר מ 200 מילים  הינו 494 ₪ כולל מע"מ כאשר המחיר הסופי נקבע לפי כמות המילים שבמסמך בהתאם לתעריף משרד המשפטים.

במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, לכל אישור נוסף על האישור הראשון העלות הינה 82 ש"ח.

תרגום חשבון חשמלמשרדנו גובה עבור אישור תרגום נוטריוני של חשבון חשמל  לפי התעריף הנוטריוני בהתאם למספר המילים שבחשבון החשמל, ללא תוספת תשלום עבור מחיר התרגום עצמו.

כמה זמן לוקח לקבל שרות של תרגום חשבון חשמל?

משרדנו מספק תרגום נוטריוני מקצועי ואמין  מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית כאשר במרבית המקרים משרדנו ערוך לספק את שרות התרגום הנוטריוני  בתוך יום עסקים לאחר הזמנת השירות.

אישור אפוסטיל לתרגום חשבון חשמל

לעיתים קיים צורך גם באישור אפוסטיל לתרגום הנוטריוני  וזאת על מנת לתת תוקף בינלאומי לשרות התרגום הנוטריוני.

משרדנו מטפל גם בהשגת השגת אישור אפוסטיל לתרגום נוטריוני של חשבון חשמל.

אישור העתק חשבון חשמל

במידת הצורך משרדנו מספק שירות של אישור העתק נאמן למקור של החשבון . מחיר אישור העתק חשבון הינו 85 ש”ח כולל מע”מ לעמוד הראשון וסך של 5 ש”ח + מע”מ לכל עמוד נוסף.

לתרגום חשבון חשמל  נוטריוני ו/או אישור העתק חשבון חשמל חייגו 03-9309677 או שלחו צילום של חשבון החשמל בדף צור קשר של משרדנו.

משרדנו ממוקם ברחוב דרך תוצרת הארץ 3 פתח תקווה, בניין B.S.R סיטי, מגדל T, קומה 18 וישמח לספק לכם שירות  של תרגום נוטריוני של חשבון חשמל. ניתן לבצע את השירות מרחוק גם ללא הגעה פיזית למשרד.

משרדנו  בעל זמינות גבוהה ובמרבית המקרים ערוך לספק לכם את שירותי הנוטריון באופן מיידי.

על כל שירותי הנוטריון ניתן לשלם במזומן, באשראי, בהמחאות או בביט/פייבוקס.

ניתן גם לקבל מענה מידי  בטלפון 052-3589798 ו/או באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP.