תרגום חשבון ארנונה נוטריוני מעברית לאנגלית

תרגום חשבון ארנונה נוטריוני מעברית לאנגלית

משרדנו מספק שירותי תרגום חשבון ארנונה מהשפה העברית לשפה האנגלית או תרגום נוטריוני של כל  חשבון אחר הנחוץ בדרך כלל להוכחת כתובת מגורים כמו תרגום חשבון מים, או תרגום חשבון גז , תרגום חשבון חשמל וכוי"צ.

תרגום חשבון ארנונה נדרש לעתים לצורך הוכחת כתובת מקום מגורים בישראל.

כמה עולה תרגום נוטריוני של חשבון ארנונה?

תעריפי אישור נכונות של תרגום נוטריוני קבועים בתקנות הנוטריוניים (שכר שרותים) ( תיקון) תשע”א -2011 אשר מתעדכן אחת לשנה על משרד המשפטים. התעריף עצמו מחייב את כלל הנוטריונים בישראל אשר אינם רשאים לגבות שכר גבוה או נמוך מהתעריף שנקבע בתקנות. בהתאם לתעריף מחיר אישור תרגום נוטריוני של חשבון ארנונה הוא:

עד למאה מילים ראשונות שבתרגום  224 ש”ח + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים 178 ש”ח + מע”מ.

ברוב המקרים מחיר אישור תרגום נוטריוני של חשבון ארנונה בהנחה שהוא לא מכיל יותר מ 200 מילים  הינו 470 ₪ כולל מע"מ כאשר המחיר הסופי נקבע לפי כמות המילים שבמסמך בהתאם לתעריף משרד המשפטים.

במידה וניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תרגום, לכל אישור נוסף על האישור הראשון העלות הינה 86 ש”ח+ מע”מ.

משרדנו גובה עבור אישור תרגום נוטריוני של חשבון ארנונה לפי התעריף הנוטריוני בהתאם למספר המילים שבחשבון הארנונה, ללא תוספת תשלום עבור מחיר התרגום עצמו.

כמה זמן לוקח לקבל שרות תרגום חשבון ארנונה?

משרדנו מספק תרגום נוטריוני מקצועי ואמין של חשבון ארנונה מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית כאשר במרבית המקרים משרדנו ערוך לספק את שרות התרגום הנוטריוני של חשבון ארנונה עוד באותו היום בו מוזמן השרות.

אישור אפוסטיל לתרגום חשבון ארנונה

לעיתים קיים צורך גם באישור אפוסטיל לתרגום הנוטריוני של חשבון ארנונה וזאת על מנת לתת תוקף בינלאומי לשרות התרגום הנוטריוני.

משרדנו מטפל גם בהשגת השגת אישור אפוסטיל לתרגום נוטריוני של חשבון ארנונה.

אישור העתק חשבון ארנונה

במידת הצורך משרדנו מספק שירות של אישור העתק נאמן למקור של חשבון ארנונה. מחיר אישור העתק חשבון ארנונה הינו 82 ש”ח כולל מע”מ לעמוד הראשון וסך של 5 ש”ח + מע”מ לכל עמוד נוסף.

לתרגום חשבון ארנונה נוטריוני ו/או אישור העתק חשבון ארנונה חייגו 03-9309677 או שלחו צילום של חשבון הארנונה בדף צור קשר של משרדנו.

משרדנו ממוקם ברחוב דרך תוצרת הארץ 3 פתח תקווה, בניין B.S.R סיטי, מגדל T, קומה 18 וישמח לספק לכם שירות של תרגום נוטריוני של חשבון ארנונה. ניתן לבצע את השירות גם ללא הגעה פיזית למשרד.

משרדנו  בעל זמינות גבוהה ובמרבית המקרים ערוך לספק לכם את שירותי הנוטריון באופן מיידי.

על כל שירותי הנוטריון ניתן לשלם במזומן, באשראי, בהמחאות או בביט/פייבוקס.

ניתן גם לקבל הצעת מחיר מיידית באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP