תצהיר עורך דין תו חנייה

תצהיר בפני עורך דין לקבלת תו חנייה

תצהיר בפני עורך דין לקבלת תו חניה ניתן על ידי עורך דין ממשרדנו וניתן לקבוע חתימה על תצהיר בהתראה קצרה.

תו חנייה מהו?

תו חנייה הנו מדבקה שמסופקת על ידי עירייה או רשות מקומית ומודבקת לרוב על השמשה הקדמית של הרכב, שמאשרת לפקחי החנייה של העירייה כי בעל הרכב רשאי להחנות אותו ללא תשלום בכל העיר בתחום החנייה המוסדרת בסימון כחול לבן. 

על אף האמור לעיל, במקומות מסוימים מוצב תמרור המתיר חנייה לבעלי תו שמאפשר חנייה אזורית ייחודית משעה 17:00 עד השעה 09:00 למחרת, במקרים אלה החנייה מותרת רק לבעלי התו המתאים. 

יצוין כי תו חנייה הנו אישי ולא ניתן להעברה, לאדם או בעל רכב אחר. 

קריטריונים לקבלת תו חנייה

למרבית העיריות בארץ קיימים קריטריונים דומים לזכאות לקבלת תו חנייה והם לרוב: כתובת מגורים עדכנית שרשומה במשרד הפנים באותה העיר, הוכחת בעלות על רכב, רישום בארנונה כמחזיק ורישיון רכב בתוקף

כאשר תושב עומד בקריטריונים הנ"ל, אין צורך לרוב בהמצאת מסמכים נוספים להוכחת זכאותו לתו חנייה. 

מתי יש צורך בתצהיר בפני עורך דין לקבלת תו חנייה?

הצורך לעריכת תצהיר בפני עורך דין לקבלת תו חניה מתעורר לרוב כאשר מדובר למשל בבן או בת של בעל רכב שרשום במשרד הרישוי ושהבעלות בו לא מופיע על שמם או בהתאם לדרישות העירייה.

לדיירים בדירות שכורות:  נדרש להמציא חוזה שכירות כשחתימות הצדדים מאומתות ע"י עו"ד, ותצהיר של השוכר המאשר כי הדירה אינה מחולקת גם הוא חתום ע"י עו"ד.

לפעמים העירייה מתנה גם את הסכמתה בהענקת תו חניה בתצהיר מחזיק, לפיו הדירה בה הוא מתגורר אינה מחולקת. 

שירות משרד עורך דין בפתח תקווה לאימות חתימה על תצהיר תו חנייה

משרד עורך דין בפתח תקווה ניר טולדנו מספק שירות אימות חתימה על תצהיר לקבלת תו חנייה, וערוך לספק את השירות עבורכם בהתראה מידית בשעות פעילות המשרד.

צרו קשר או חייגו עכשיו: 03-9309677