עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה

עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה

עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה ניר טולדנו מתמחה בעריכת הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים של בני זוג ידועים בציבור. כאשר מדובר בבני זוג לפני נישואין המשרד גם מספק שירות של אימות הסכם ממון על ידי נוטריון. במידה ואתם זקוקים לשירות של עריכת הסכם ממון או לאימות צרו קשר עם משרדנו.

הסכם ממון  בין בני זוג שנערך לפני נישואים ניתן לאשר על ידי נוטריון,  בעוד שלאחר נישואים ניתן לאשר הסכם ממון רק על ידי בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני, מאחר ולהסכם יש תוקף משפטי של הסכם גרושים. ניתן לשנות “הסכם ממון בין בני זוג  בהסכמת שני בני הזוג אך כל שינוי חייב אף הוא להיערך בכתב ולקבל אישור של רשות מוסמכת.

בני הזוג  יכולים לקבוע בהסכם ממון  כל מתווה אפשרי לחלוקת הממון ביניהם. יחד עם זאת, בני זוג אינם יכולים להתנות  בהסכם ממון בדבר גובה מזונות הילדים אשר טרם נולדו ואף לא לגבי השאלה על מי מבני הזוג תהיה הזכות לקבלת המשמורת על הילדים.

 עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה ניר טולדנו בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון ו/או הסכם חיים משותפים וישמח לספק לכם את השירות. לקבלת הצעת מחיר לעריכת הסכם ממון חייגו 03-9309677  052-3589798

 

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן