הסכם ממון מחיר -כמה עולה הסכם ממון?

עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה

עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה ניר טולדנו מתמחה בעריכת הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים של בני זוג ידועים בציבור. כאשר מדובר בבני זוג לפני נישואין המשרד גם מספק שירות של אימות הסכם ממון על ידי נוטריון. במידה ואתם זקוקים לשירות של עריכת הסכם ממון או לאימות צרו קשר עם משרדנו.

הסכם ממון  בין בני זוג שנערך לפני נישואים ניתן לאשר על ידי נוטריון,  בעוד שלאחר נישואים ניתן לאשר הסכם ממון רק על ידי בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני, מאחר ולהסכם יש תוקף משפטי של הסכם גרושים. ניתן לשנות “הסכם ממון בין בני זוג  בהסכמת שני בני הזוג אך כל שינוי חייב אף הוא להיערך בכתב ולקבל אישור של רשות מוסמכת.עורך דין הסכם ממון

בני הזוג  יכולים לקבוע בהסכם ממון  כל מתווה אפשרי לחלוקת הממון ביניהם. יחד עם זאת, בני זוג אינם יכולים להתנות  בהסכם ממון בדבר גובה מזונות הילדים אשר טרם נולדו ואף לא לגבי השאלה על מי מבני הזוג תהיה הזכות לקבלת המשמורת על הילדים.

הסכם ממון מחיר -כמה עולה הסכם ממון?

לא קיים מחיר אחיד או מחיר מחייב לעריכת הסכם ממון בין בני זוג וכל עורך דין הסכם ממון רשאי לבקש סכום אחר על פי מידת המורכבות הנדרשת ממנו לניסוח הסכם הממון ו/או לפי מידת מקצועיותו והמוניטין שצבר. 

טווח המחירים לעריכת הסכם ממון נע בין 2,500 ש”ח לעריכת הסכם ממון לבני זוג שלא צברו רכוש רכב לפני הנישואין ל5,000 ש”ח ויותר במקרה ומדובר בניסוח הסכם ממון מורכב . ראוי להדגיש כי מחירים אלו אינם מחייבים ובכל מקרה יש לקבל הצעת מחיר מעורך דין הסכם ממון אשר יתן אומדן מחיר לפי נסיבות המקרה הקונרטי.

במידת הצורך ניתן לאשר  בפני נוטריון  במשרדנו הסכם ממון לפני נישואין , ואף נוכל לטפל עבורכם בהגשת בקשה לאישור הסכם ממון בבית משפט לענייני משפחה, לרבות ייצוג במסגרת הדיון שיתקיים לאישור ההסכם.

 עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה ניר טולדנו בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון ו/או הסכם חיים משותפים וישמח לספק לכם את השירות. לקבלת הצעת מחיר לעריכת הסכם ממון חייגו 03-9309677  052-3589798