נוטריון פ"ת

נוטריון בפ"ת

משרדנו, הממוקם ברחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בסר סיטי בניין T קומה 18 (ליד יכין סנטר). מספק שירותי נוטריון ב פ"ת הכוללים:

אימות חתימה, ייפוי כח נוטריוני, תצהירים נוטריונים, צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, אישור תרגום.

מרבית השרותים הנוטריונים מסופקים על ידי משרדנו באופן מיידי ועוד באותו היום.תעריף שכר הטרחה של הנוטריון מוסדר בתקנות הנוטריונים  כאשר גביית שכר נמוך או גבוה מהשכר שנקבע לכך 

בתקנות מהווה עבירה אתית מכאן שעלות שכרם של כל הנוטריונים בכל הארץ הינה זהה.

יחד עם זאת, אם אתם תושבי פתח תקווה והסביבה ברור שיהיה לכם מטבע הדברים יותר נוח לקבל שרותים מנוטריון בפתח תקווה וזאת בשל סמיכות משרדו לכתובת מגוריכם.

כמה עולה לאשר יפוי כח נוטריוני בפ"ת ?

להלן עלות שרותי נוטריון בפ"ת לאימות יפוי כח נוטריוני, נכון לשנת 2023: אימות חתימה של אדם יחיד כחותם ראשון 178 ש"ח+ מע"מ. כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך 70 ש"ח+ מע"מ . כל עותק נוסף מיפוי הכח הנוטריוני 70 ש"ח+ מע"מ.

לקבלת שרותי נוטריון פ"ת חייגו עכשיו 03-9309677, 0523589798 כתובתנו ברחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בסר סיטי בניין T קומה 18 (ליד יכין סנטר).

ניתן לשלם עבור שרותי הנוטריון במזומן בשיק או בכרטיסי אשראי מסוג ויזה ישראכרט  ומסטרקארד  

You are currently viewing נוטריון בפ"ת ניר טולדנו

נוטריון בפ"ת ניר טולדנו

נוטריון בפ"ת

נוטריון בפ"ת ניר טולדנו הינו משרד בעל מעל 20 שנות נסיון המספק את כל שרותי נוטריון בפ"ת . שרותים אלו, כוללים: אימות חתימה, ייפוי כח נוטריוני, תצהירים נוטריונים, צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, אישור תרגום.

מרבית השרותים הנוטריונים מסופקים על ידי משרדנו באופן מיידי ועוד באותו היום בו מוזמן השירות. עורך דין צוואה

מחיר שרותי נוטריון בפ"ת

חשוב לציין שתעריף שכר הטרחה של הנוטריון מוסדר בתקנות הנוטריונים  כאשר גביית שכר נמוך או גבוה מהשכר שנקבע לכך בתקנות מהווה עבירה אתית מכאן שעלות שכרם של כל הנוטריונים בכל הארץ הינה זהה.

יחד עם זאת, אם אתם תושבי פתח תקווה והסביבה ברור שיהיה לכם מטבע הדברים יותר נוח לקבל שרותים מנוטריון בפ וזאת בשל סמיכות משרדו לכתובת מגוריכם.

נוטריון בפ"ת – מה מחיר אימות יפוי כח נוטריוני ?

 מחיר שרותי נוטריון בפ"ת לאימות יפוי כח נוטריוני שדרוש ברוב המקרים לבנק למשכנתאות הינו  208 ש"ח כולל מע"מ שמדובר בחותם אחד ו 290 ש"ח שמדובר בחתימת שני בני זוג. כל עותק נוסף מיפוי הכח הנוטריוני שניתן באותו מעמד עולה  82 ש"ח כולל מע"מ.

תרגום נוטריון בפ"ת

משרדנו מספק גם שרותי תרגום נוטריון בפ"ת. במידה ומדובר בתרגום של מסמכים סטנדרטיים כמו למשל תרגום תעודת יושר, תרגום תעודת נישואין, תרגום תעודת לידה או תרגום תמצית רישום ניתן לקבל את השירות בתוך יום עסקים מהזמנת השירות. לקבלת הצעת מחיר לתרגום נוטריוני ניתן לשלוח את המסמך שברצונכם לקבל הצעה לגביו ישירות למייל משרדנו בדף צור קשר או לווצאפ העסקי של המשרד בטלפון 03-939677.

לקבלת שרותי נוטריון חייגו עכשיו 03-9309677, 0523589798 כתובתנו ברחוב תוצרת הארץ 3  בסר סיטי בניין T קומה 18 (ליד יכין סנטר).

 להלן דוגמאות לעלות תרגום נוטריוני

להלן דוגמאות לעלות אישור תרגום נוטריוני במקרים שכיחים:

סך של 262 ש"ח לתרגום נוטריוני של תעודת לידה.

סך של 262 ש"ח לתרגום נוטריוני של תעודת פטירה.

סך של 470 ש"ח לתרגום נוטריוני של תעודת נישואין.

סך של 470 ש"ח עבור תרגום נוטריוני של תמצית רישום.

סך של 470ש"ח לתרגום נוטריוני של תעודת יושר.

סך של  470 ש"ח  לתרגום נוטריוני של תעודת בגרות.

סך של 290 ש"ח לאימות יפוי כח נוטריוני לשני בני זוג הדרוש לבנק למשכנתאות.

המחירים הנ"ל מעודכנים לשנת 2022.

נוטריון בפ"ת -מה אופן התשלום?

עבור כל  שרותי נוטריון  ניתן לשלם במזומן בשיק או בכרטיסי אשראי או, בביט או פייבוקס. לצורך קבלת הצעת מחיר לתרגום נוטריוני ניתן לצרף את המסמך שברצונכם לקבל הצעת מחיר לגביו בדף צור קשר באתר.

לקבלת שרותי נוטריון חייגו עכשיו 03-9309677 או 0523589798 . ניתן לקבל מענה 24/7 במיל או בווצאפ המשרד.