נוטריון לבנק למשכנתאות

נוטריון לבנק למשכנתאות

נוטריון לבנק למשכנתאות נדרש על ידי הבנק לצורך אימות חתימת הלווים על יפוי כוח נוטריוני לטובת הבנק הממן את הלוואת המשכנתא על הנכס הנרכש על ידי הלווים. מטרתו של יפוי הכח הנוטריוני לבנק הינו לאפשר לבנק לבצע פעולות במקרקעין הממושכנים מתוקף יפוי הכח הנוטריוני כמו למשל סיום הליך רישום הזכויות ורישום המשכנתא במידה והלווים לא מבצעים פעולות אלה ובמקרים חריגים גם להביא למכירת הנכס הממושכן באופן יעיל תוך שימוש ביפוי הכוח הנוטריוני אשר ניתן על ידי הלווים לטובת הבנק. חשוב לציין כי ביפוי הכח לבנק למשכנתאות גם מופיע הצהרה מטעם הלווים בדבר ויתור שלהם על כל טענה לזכות מגורים בנכס או לדיירות מוגנת במידה והנכס יועמד למכירה בשל אי עמידה בתשלומים לבנק ו/או להעלאת טענה שיש למכור את הנכס כתפוס במסגרת מכירה בהוצאה לפועל. לא כל עורך דין הוא נוטריון ורק נוטריון שקיבל הסמכה ממשרד המשפטים מוסמך לאמת יפוי כח נוטריוני לבנק.

יפוי כח נוטריוני לבנק מחירון 2024

מחיר שרותי הנוטריון הינו מחיר אחיד וקבוע בכל הארץ על פי תעריף שמפורסם על ידי משרד המשפטים אחת לשנה בחודש ינואר ולא ניתן לשינוי.

בהתאם לכך, מחיר אימות חתימה על יפוי כח נוטריוני לבנק למשכנתאות הינו 2018 ש"ח לחותם יחיד ו 303 ש"ח לאימות חתימת זוג על אותו יפוי כח. כל המחירים הינם כוללים מע"מ. חשוב לציין שכאשר מדובר ביפוי כח נוטריוני לבנק למשכנתאות במרבית המקרים לא קיימת דרישה לקבלת יותר מעותק אחד מיפוי הכח כאשר עותק נוסף מחתימת מיופי הכח נותר ומתויק אצל הנוטריון ללא חיוב נוסף.

יפוי כח נוטריוני לבנק שרותי נוטריון 

משרדו של עורך דין ונוטריון בפתח תקווה ניר טולדנו מספק שירות אימות חתימה על יפוי כח נוטריוני לבנק למשכנתאות וערוך במרבית המקרים לספק את השירות בהתראה קצרה ובאופן מיידי  בשעות פעילות המשרד. משרדנו מאמת חתימה על יפוי כח נוטריוני של כל הבנקים למשכנתאות בישראל לרבות : בנק לאומי למשכנתאות, בנק פועלים משכנתאות (משכן) , בנק מזרחי טפחות, בנק אגוד למשכנתאות, בנק דיסקונט למשכנתאות והבנק הבינלאומי למשכנתאות.

לצורך אימות חתימה על יפוי כח נוטריוני לבנק חובה להגיע עם תעודות זהות של החותם. על כל שרותי הנוטריון ניתן לשלם באמצעות אשראי , שיקים או מזומן.

לקבלת שרות אימות חתימה על יפוי כח נוטריוני לבנק למשכנתאות התקשרו עכשיו 052-3589798 או 03-9309677 .

ניתן גם לקבל הצעת מחיר מיידית באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP

כתובתנו תוצרת הארץ 3 פתח תקווה.