נוטריון ברינתיה, מזור, בני עטרות, בארות יצחק, מגשימים  

 

משרדנו, מספק שירותי נוטריון הכוללים:

אימות חתימה, ייפוי כח נוטריוני, תצהירים נוטריונים, צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, אישור תרגום ועוד.


מרבית השרותים הנוטריונים מסופקים על ידי משרדנו באופן מיידי ועוד באותו היום. 

 

מחיר שרותי הנוטריון

 תעריף שכר הטרחה של הנוטריון מוסדר בתקנות הנוטריונים  כאשר גביית שכר נמוך או גבוה מהשכר שנקבע לכך בתקנות מהווה עבירה אתית מכאן שעלות שכרם של כל הנוטריונים בכל הארץ הינה זהה.

עורך דין ונוטריון ניר טולדנו מתגורר במושב רינתיה בעוד שמשרדו בפתח תקווה . במידה והנכם זקוקים לשרותי נוטריון ברינתיה, מזור, נחלים , מגשימים או בני עטרות אין ספק שיהיה לכם מטבע הדברים יותר נוח לקבל ממשרדנו שרותים אלו וזאת בשל הזמינות הגבוהה וסמיכות משרדו ומקום מגוריו לכתובת מגוריכם בישובים מגשימים, רינתיה, מזור, נחלים , בני עטרות ובארות יצחק. 

מחירון נוטריון 2022

לנוחיותכם ריכזנו תעריף מחירים שנדרשים באופן שכיח במסגרת שירותי נוטריון  :

עלות אימות יפוי כח נוטריוני: אימות חתימה של אדם יחיד כחותם ראשון 198 ש"ח כולל מע"מ. כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך 78 ש"ח כולל מע"מ . כל עותק נוסף מיפוי הכח הנוטריוני 78 ש"ח כולל מע"צ.

עלות אימות הסכם ממון הנעשה לפני סעיף 2(ג1) לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג- 1973 – 439 ש"ח כולל מע"מ לעותק אחד ו 76 ש"ח כולל מע"מ לכל עותק נוסף במידה והעותק הנוסף ניתן באותו מעמד לאימות הסכם הממון.

עלות אישור צוואה : אישור צוואה נוטריונית הנערכת לפי סעיף 22 לחוק הירושה, התשכ"ה – 1965 . 288 ש"ח כולל מע"מ לחותם ראשון ו147 ש"ח כולל מע"מ לכל חותם נוסף . 88 ש"ח כולל מע"מ לכל עותק נוסף שניתן באותו מעמד.

ניתן לקבל שרותי נוטריון עד הבית אך זה כרוך בתשלום נוסף לפי תעריפי הנוטריונים. 

תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית

משרדנו מספק גם שירות מקצועי של תרגום מסמכים נוטריונים מכל הסוגים, לרבות תרגום נוטריוני של תעודת נישואין, תרגום תעודת גירושין, תרגום חוזים או הסכמים, תרגום פסקי דין, תרגום תעודת זהות, תרגום תעודת לידה, תעודה מקצועית, תרגום תעודת דפלומה, תרגום נוטריוני של תעודת בגרות , תרגום תעודת הסמכה לתואר אקדמי, תרגום נוטריוני תמצית רישום,  ועוד.  

מרבית השירותים הנוטריוניים בקשר לתרגום נוטריוני של מסמכים מסופקים על ידי משרדנו בתוך פרק זמן קצר של בין יום עסקים מעת הזמנת שרותי התרגום הנוטריוניים. 

על כל שרותי הנוטריון ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי, בהמחאות או במזומן.

במידה והשרות המבוקש הוא תרגום נוטריוני ניתן לשלוח את המסמך שאותו רוצים לתרגם במייל למשרדנו ו/או לצרפו בדף צור קשר באתר. לאחר שהתרגום הנוטריוני יהיה מוכן לקבל את האישור במקביל להצגת המקור, כך שיהיה עליכם להגיע למשרד רק פעם אחת. יצוין כי עורך דין ונוטריון ניר טולדנו מתגורר במושב רינתיה כך שבוודאי שיהיה לכם נוח לקבל ממנו את השירות הסמוך למקום מגוריכם.

לקבלת שרותי נוטריון במזור, רינתיה , נחלים, מגשימים ובני עטרות חייגו עכשיו 03-9309677, 0523589798 .