עורך דין לאימות הצהרה לידועים בציבור למשרד הבינוי והשיכון

עורך דין לאימות הצהרה לידועים בציבור למשרד הבינוי והשיכון

משרד הבינוי והשיכון, המנהל לסיוע בדיור מאפשר לבני זוג שאינם נשואים להשתתף בהגרלות של מחיר למשתכן בכפוף לחתימתם על טופס הצהרה בדבר היותם ידועים בציבור וזאת גם לצורך הגשת בקשה לסיוע בדיור. 

במסגרת טופס ההצהרה נדרשים המצהירים למלא את שמם, שם משפחתם ומספר זהותם וכן להצהיר את התאריך שבו הם החלו בניהול משק בית משותף. 

עוד נדרשים המצהירים לפרט את כתובת מגוריהם המשותפת. 

במסגרת הטופס מאשרים בני הזוג כי הם ידועים בציבור וכי ידוע להם כי משרד הבינוי והשיכון עורך מעת לעת בדיקות אימות של הנתונים המדווחים וזאת באמצעות חברת חקירות. 

התנאים להכרה של בני זוג כידועים בציבור?

בכדי שבני זוג יוכלו להיחשב כעונים על סטטוס "ידועים בציבור" עליהם להתגורר תחת קורת גג אחת במשך תקופה של מספר חודשים וכן לנהל משק בית משותף. משרד הבינוי והשיכון דורש מבני זוג שרואים את עצמם כידועים בציבור לחתום על טופס הצהרה בפני עורך דין בדבר היותם ידועים בציבור לצורך זכאותם להשתתף בהגרלות של משרד השיכון.

אימות עורך דין על טופס הכרה בידועים בציבור

לצורך אימות טופס הצהרה של ידועים בציבור בפני עורך דין, יש צורך לתאם את ההגעה עם משרדו ולהגיע עם תעודת זהות או כל תעודה רשמית אחרת כגון רישיון נהיגה. 

משרדנו הממוקם ברחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בסר סיטי בנין T קומה 18 (ליד יכין סנטר) מספק שירות יעיל ומהיר של אימות חתימה של בני זוג על תצהיר בדבר הכרה בהם כידועים בציבור. 

לצורך קבלת השירות יש לתאם הגעה של שני בני הזוג למשרדנו עם ת.ז ומילוי ההצהרה בדבר היותם ידועים בציבור תערך בו במקום עם עורך דין ממשרדנו.

לקבלת שירות עורך דין הכרה בידועים בציבור צרו קשר עם משרדנו או חייגו 03-9309677 , 052-3589798

ניתן גם לקבל הצעת מחיר באמצעות משלוח הודעה לווצאפ המשרד