הסכם ממון ללא עורך דין

הסכם ממון ללא עורך דין למה לא כדאי?

לחתום על הסכם ממון ללא עורך דין זה בהחלט הימור שלא כדאי לבני אדם סבירים לקחת על עצמם  מהטעם הפשוט שעריכת ההסכם זו משימה מורכבת שמחייבת לעשות שימוש בידע משפטי נרחב, אשר מצוי מטבע הדברים רק בידי עורך דין הסכם ממון ותיק אשר בקיא ומתמחה בתחום של עריכת הסכמי ממון. 

לכן, בחירה של עורך דין הסכם ממון אשר יוכל לערוך ולהתאים עבורכם הסכם ממון מדוייק ומקצועי, בדיוק לפי הצרכים האינדיבידואלים שלכם הינה חשובה וחיונית להבטחת זכויות שני הצדדים להסכם ולמניעת סיכונים משפטיים וכלכליים שיכולים להיות לכל אחד ממכם אם תקחו את הסיכון של לערוך הסכם ממון ללא עורך דין.

איך נערך הסכם ממון ללא עורך דין?

הסכם ממון ללא  עורף דין נערך במרבית המקרים תוך שימוש בדוגמאות של הסכמי ממון אותם ניתן למצוא לעיתים ברשת האינטרנט. ואולם, דוגמאות אלו, משמשות לצורך התרשמת בלבד ואין לעשות בהם שימוש מאחר והם הוכנו עבור צדדים אחרים שהיו להם נכסים וצרכים אחרים. לכן, ששימוש בדוגמא להסכם ממון ללא ידע משפטי בנושא זה לקח סיכון לא סביר ומיותר. שבני זוג מקבלים על עצמם החלטה לחיות ביחד במשך שנים רבות הם בהחלט צריכים לקחת בחשבון את האפשרות הראלית שביום מן הימים היחסים שלהם יעלו על שרטון. לא כל הפרידות בין בני זוג מתנהלות על מי מנוחות ובצורה מכובדת ולעיתים ישנם משקעים רבים אשר מתנקזים ומנותבים בחלקם למאבקים בבתי משפט על כספים, ורכוש.  שכירות שרותי עורך דין הסכם ממון מקצועי שיוכל לערוך לכם הסכם הינה מבחינה כלכלית בהשג ידם של מרבית הזוגות שנישאים.

 למה לא כדאי לערוך הסכם ממון ללא עורך דין ?הסכם ממון ללא עורך דין

הסכם ממון זה בעצם כותרת יפה להסכם שהוא במהותו הסכם גרושין בכל ענייני חלוקת רכוש. אין חולק כי בתקופה שלנו עריכת הסכמי ממון בין בני זוג הפכה מזמן לכלי חשוב וחיוני מאחר והיא מסדירה מראש את אופן חלוקת הרכוש למקרה שיהיה צורך לסיים את יחסי הזוגיות וזאת במינימום מחלוקות והוצאות משפטיות .

במציאות כזו, ישנה חשיבות והצדקה מלאה להשקעת משאבים נדרשים לעריכת הסכם ממון על ידי עורך דין הסכם ממון שמתמחה בתחום.

ראשית,  עורך דין הסכם ממון הינו בעל ידע ונסיון מקצועי עדכני בתחום, אשר יכול להביא לידיעתכם את השינויים החשובים והעדכניים בפסיקת בית משפט ובפרשנותו את החוק לצורך עריכת הסכם הממון.

שנית, הסכם ממון הינו בעצם הסכם לחלוקת רכוש למקרה של סיום קשר זוגי / גרושין כך שנדרש לבנות את ההסכם הממון באופן שהנכסים יתחלקו בצורה הוגנת בהתאם לנסיבות הקיימות ולרצון הצדדים.  עורך דין הסכם ממון יכול להפעיל את המקצועיות והניסיון שבידיו על מנת לקדם את התהליך בהתאם לרצונכם.

בנוסף, עריכת הסכם ממון כרוכה בסוגיות רגישות רבות, ועריכה שלא נכונה עשויה להביא להפסדים כלכליים ומשפטיים בעתיד לצד שלא יהיה מיוצג. 

חשוב גם שהסכם הממון  יעמוד בדרישות החוק והפסיקה . למשל לא ניתן להכניס להסכם ממון סוגיה של הסדרת תשלום  מזונות קטינים אשר טרם נולדו. לפיכך, עמידה   בכללי  החוק והפסיקה היא חשובה ביותר. עורך דין הסכם ממון מקצועי יכול לסייע בהתאמה מוחלטת של הרצונות שלכם לדרישות החוק , מה שימנע בעיות משפטיות בעתיד.

בסיכום, השקיפות, הידע המקצועי, הניסיון והיכולת לנהל סיכונים משפטיים הם רק חלק מהיתרונות שבבחירת עורך דין מיומן לעריכת הסכם ממון בין בני זוג. מכאן שיש בהחלט צורך חיוני בהשקאת משאבים ובשכירות שרותיו של עורך דין הסכם ממון על מנת להבטיח את טובת הצדדים בעתיד.

יצוין כי הסכם ממון לפני נישואין ניתן לאימות לפני נוטריון אך לאחר מכן ניתן לאישור רק על ידי בית משפט.

לסיכום עורך דין הסכם ממון יספק לכם את הידע, וההבנה המשפטית הנדרשת כדי להבטיח שההסכם שלכם יהיה ברור משפטי ומותאם לצרכים האישיים שלכם. בעזרתו התהליך של עריכת ההסכם יתנהל בצורה חלקה וחסכונית והסיכוי שתתמודדו בעתיד עם סוגיות של פרשנות הסכם קטנה כך ששכירת שרותיו תוכל לחסוך לכם בעתיד ממון וכסף רב.

עריכת הסכם ממון עם עורך דין שרותי המשרד

משרד עורך דין ונוטריון ניר טולדנו הינו משרד בעל ותק מקצועי של מעל 20 שנים במהלכם רכש המשרד ידע ונסיון עצום בעריכת מאות הסכמי ממון. המשרד ערוך לספק לכם שירות מקצועי של עריכת הסכם ממון מקצועי גם בהתראה קצרה יחסית ובמחירים הוגנים וסבירים. המשרד עצמו ממוקם ברחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בניין בסר סיטי T קומה 18.

ליעוץ ראשוני ללא התחייבותא ו קבלת הצעת מחיר לעריכת הסכם ממון חייגו עכשיו 03-9309677 או 0523589798.