גביית חובות הוצאה לפועל
ברשותכם שיקים חוזרים? זכיתם בפסק דין והחייב לא ממהר לשלם? אל תתיאשו!  

במשרדנו הממוקם ברח' דרך יצחק רבין 4 פתח תקווה בסר סיטי בניין T קומה 18, בסמיכות מלשכת הוצאה לפועל בפתח תקווה, קיימת מחלקת הוצאה לפועל מנוסה ויעילה המטפלת באינטנסיביות וביעילות רבה בגביית חובות הנובעים משיקים חוזרים, פסקי דין וגם חובות הנובעים מחשבוניות שלא נפרעות. עורך דין בפתח תקווה ניר טולדנו רכש ידע ונסיון עצום בניהול הליכי גביה יעילים כנגד חייבים בעלי יכולת המשתמטים מתשלום חובותיהם.

עורך דין הוצאה לפועל

רבים סבורים שלשכת הוצל"פ נוקטת בעצמה בהליכים יזומים לגביית חובות ולכן אינם שוכרים  את שרותיו של עורך דין אך במרבית התיקים שנפתחים, לשכת הוצל"פ  משמשת למעשה כגוף פסיבי לחלוטין שאינו נוקט בשום פעולה יזומה או הליך לגביית החוב  הכספי למעט משלוח מכתב "אזהרה לחייב" בו היא למעשה רק מתריעה בפניו על הצורך בתשלום סכום החוב.

בנסיבות אלו, במרבית המקרים יש צורך בעורך דין מיומן ומקצועי בתחום הוצל"פ על מנת  שינקוט כנגד החייב את כל הפעולות הדרושות והאפשריות על פי דין על מנת להביא למימוש  יעיל ומהיר של חוב הנובע משיק ללא כיסוי או מפסק הדין.

משרדנו צבר במהלך השנים ניסיון רב בטיפול בחובות הנובעים משיקים חוזרים ללא כיסוי,  ובתיקי הוצל"פ מורכבים שנחשבים "כתיקים אבודים" באחוזי גביה מרשימים.

על מנת למקסם את סיכוי הצלחת הליכי הגביה  אנו מקפידים להעניק לכל תיק הוצאה לפועל שנפתח את מירב תשומת הלב  ונוקטים בכל הליכי ההוצאה לפועל האפשריים והמותרים על פי דין , כגון עיקולים, צווי הבאה, עיקולי רכב, עיקולי מיטלטלין, עיכוב יציאה מהארץ  ועוד. 
 

במידת הצורך ועל מנת שלא לאפשר לחייבים להבריח כספים ונכסים, משרדנו נוקט גם בהליכי הוצאה לפועל נגד חייבים עוד לפני שנודע להם  על דבר פתיחת התיק כנגדם.

הוצאה לפועל מחיר

שכ"ט עבור הליכי הוצאה לפועל מתבצע על בסיס הצלחה בלבד כאחוז מתוך הגביה בפועל, כך שבמידה ולא תהיה גביה לא תשלמו דבר למעט הוצאות פתיחת תיק.

במידה והינכם זקוקים לשרותי משרדנו בעניין גביית שיקים חוזרים , חייגו עכשיו 03-9309677 ,052-3589798 או צרו קשר עם משרדנו .