תרגום רישיון קנאביס רפואי נוטריוני

תרגום נוטריוני של רישיון שימוש בקנאביס רפואי

    תרגום רישיון קנאביס בתוך יום עסקים! לקבלת השירות חייגו עכשיו 03-9309677 או 050-3165083. ניתן גם לקבל מענה 24/7 באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP.

מי יכול להגיש את הבקשה לקבלת רישיון לשימוש בקנאביס רפואי?

מטופלים יכולים לקבל את הרישיון לאחזקה באמצעות רופאים מומחים שהוסמכו לכך ויכולים להנפיק רישיון להחזקה ולשימוש בקנאביס רפואי, בעלות של ביקור במרפאת חוץ. כאשר מדובר ברופאים שלא הוסמכו להנפקת רישיון, ניתן להגיש את הבקשה על ידי הרופאים עבור מטופליהם, בהתאם לנוהל רישיונות שימוש בקנאביס.

הבקשה תוגש על-ידי רופא מומחה בתחום המחלה, שבגללה מומלץ הטיפול בקנביס.

היחידה לקנביס לשימוש רפואי (היק"ר) היא הגוף המוסמך במשרד הבריאות לבחינת בקשות ולהנפקת רישיונות לאחזקה, שימוש ומחקר בסם מסוכן על פי פקודת הסמים המסוכנים. 

היק"ר בוחנת את המלצות הרופאים לשימוש בקנאביס למטרות רפואיות, בהתאם לנהלים שנקבעו.

תרגום רישיון קנאביס

תהליך קבלת רישיון שימוש לקנאביס רפואי למטופל כולל את השלבים הבאים:

  1. הגשת המלצה לרישיון על ידי רופא מומחה
  2. קליטת ההמלצה/בקשה ביק"ר
  3. בחינת ההמלצה על פי הקריטריונים וההתוויות הרלוונטיים
  4. החלטה לגבי אישור הבקשה או דחייתה
  5. הנפקת רישיון ​

מה הדין שמחזיק ברישיון לשימוש בקנאביס רפואי רוצה לקחת את התרופה איתו לחו"ל?

חשוב לבדוק לפני הטיסה האם המדינה אליה מעוניינים לטוס מאפשרת שימוש בקנאביס רפואי ברישיון ובאלה תנאים. ישנם מדינות כמו תאילנד, יפן ואוסטריה שאוסרות לחלוטין כניסה ושימוש  בקנאביס רפואי, גם לא לחולים סופניים, ויש מדינות כמו שוויץ, הולנד וניו זילנד שמסתפקות בתרגום נוטריוני של רישיון הקנאביס הרפואי.

לפיכך, מחזיק רישיון לשימוש בקנאביס רפואי שמעונין לטוס לחו"ל, חייב תחילה לבדוק האם המצב המשפטי באותה מדינה מאפשר כניסה עם קנאביס רפואי ובאלו תנאים. הדרך המומלצת היא לפנות לשגרירות הרלוונטית של המדינה אליה מעוניינים לטוס בכל דרכי ההתקשרות המקובלים ורק אם אותה מדינה תתיר כניסה לשטחה למטופלי קנאביס רפואי, יש לפעול על פי הכללים.

תרגום נוטריוני של רישיון קנאביס לאנגלית

רישיון הקנאביס הרפואי המאפשר למטופל להשתמש בו, מתאים לשימוש בגבולות ישראל בלבד ואין לו ככלל תחולה אקסטריטוריאלית . לכן, אם אתם נוסעים למדינה שמתירה החזקה ושימוש בקנאביס לצרכים רפואיים, תידרשו לשאת עליכם את הרישיון המתורגם, כשהוא מאושר ע"י נוטריון מוסמך וזאת בכפוף לעמידתכם בכל נוהלי אותה מדינה. יש מקומות שידרשו גם אישור אפוסטיל על האישור התרגום הנוטריוני של רישיון קנאביס לאנגלית.  

תרגום רישיון קנאביס לאנגלית מחיר

משרדנו מספק שירות של תרגום נוטריוני של רישיון קנאביס לאנגלית לבעלי רישיון לשימוש בקנאביס רפואי וזאת בהתאם לעלות התרגום שנקבעת בתקנות הנוטריונים. במידת הצורך מספק משרדנו גם שירות אישור אפוסטיל של רישיון הקנאביס המתורגם נוטריוני.

בפועל עלות התרגום הנוטריוני של רישיון הקנאביס הרפואי ברוב המקרים הינה 711 ש"ח ₪, כאשר המחיר הסופי נקבע לפי כמות המילים שבמסמך, בהתאם לתעריף משרד המשפטים.

תרגום רשיון קנאביס נוטריון

משרדנו ממוקם ברחוב דרך תוצרת הארץ 3 פתח תקווה, פרויקט B.S.R סיטי, מגדל T, קומה 18 וישמח לספק לכם שירות של תרגום נוטריוני של רישיון קנאביס רפואי. ניתן לבצע את השירות גם ללא הגעה פיזית למשרד.

משרדנו בעל זמינות גבוהה ובמרבית המקרים ערוך לספק לכם את שירותי הנוטריוני באופן מיידי.

על כל שירותי הנוטריון ניתן לשלם במזומן, באשראי, בהמחאות, בביט או בפייבוקס.

לקבלת שירות תרגום נוטריוני של רישיון שימוש בקנאביס רפואי חייגו עכשיו 03-9309677 או 052-3589798 או 050-3165083. ניתן גם לקבל מענה 24/7 באמצעות משלוח הודעת WHATSAPP.

 

מסמכים הרלוונטיים: