תצהיר ידועים בציבור

אימות חתימה על תצהיר ידועים בציבור

משרד הבינוי והשיכון, המנהל לסיוע בדיור מאפשר לבני זוג שאינם נשואים להשתתף בהגרלות של מחיר למשתכן בכפוף לחתימתם על טופס אימות חתימה על תצהיר ידועים בציבור וזאת גם לצורך הגשת בקשה לסיוע בדיור.  

במסגרת הטופס תצהיר ידועים בציבור מאשרים בני הזוג כי הם ידועים בציבור וכי ידוע להם כי משרד הבינוי והשיכון עורך מעת לעת בדיקות אימות של הנתונים המדווחים וזאת באמצעות חברת חקירות. 

התנאים להכרה של בני זוג כידועים בציבור?

בכדי שבני זוג יוכלו להיחשב כעונים על סטטוס "ידועים בציבור" עליהם להתגורר תחת קורת גג אחת במשך תקופה של מספר חודשים וכן לנהל משק בית משותף. משרד הבינוי והשיכון דורש מבני זוג שרואים את עצמם כידועים בציבור לחתום על טופס הצהרה בפני עורך דין בדבר היותם ידועים בציבור לצורך זכאותם להשתתף בהגרלות של משרד השיכון.

זוג "ידועים בציבור" צריכים למלא  טופס הצהרה של זוג בדבר היותם ידועים בציבור ולחתום עליו בפני עורך דין. מאתר משרד הבינוי והשיכון עולה כי אם בני הזוג מחזיקים ב"תעודת זוגיות" מטעם ארגון "משפחה חדשה" או "תעודת חיים משותפים" מטעם מרכז הטקסים "הויה"' של ארגון "ישראל חופשית", אין צורך לחתום על הטופס בפני עורך דין אלא רק בפני מנהל הסניף.

 

אימות עורך דין על טופס הכרה בידועים בציבור

משרדו של עורך דין ונוטריון ניר טולדנו מספק שירות של אימות טופס הצהרת ידועים בציבור הדרוש, בין היתר לצורך הגשת בקשה לסיוע בדיור של משרד הבינוי והשיכון.
כתובתנו: תוצרת הארץ 3 פתח תקווה, ב.ס.ר. סיטי, בניין T, קומה 18.
לקבלת שירות עורך דין לצורך אימות חתימה ידועים בציבור ניתן לתאם מועד בווצאפ המשרד

או חייגו 03-9309677