Hebrew  |  English  |  Russian  |  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> הצלחות המשרד
 
להלן לקט חלקי בלבד מהצלחות משרדנו, כפי שהם עולים מפסקי דין שנדונו בבתי משפט:

מחיקת תביעה בסכום של 705,000 ש"ח בשל קבלת  טענת חוסר סמכות ענינית בעילת לשון הרע

בתיק שטיפל משרדנו ב נדונה תביעה כספית שהגישו התובעים נגד הנתבע 1 בסכום של 705,000 ש"ח
בעילת לשון הרע , תקיפה וופגיעה בפרטיות. משרדנו ייצג בתיק זה את הנתבע 1 ובמסגרת כתב ההגנה הועלתה הטענה של חוסר סמכות ענינית של בית משפט שלום לדון בתיק שכן התובעת הינה אחותו של הנתבע 1 ובעלה הוא גיסו. בהחלטת בית משפט שלום בתל אביב ( כב' השופטת רונית פינצ'וק - אלט) התקבלה טענת משרדנו ובית משפט הורה על מחיקת התביעה בסכום של 705,000 ש"ח שהוגשה לשלום בשל חוסר סמכות ענינית. ואח' החלטה במחיקת התביעה מיום 15.03.18.

סע"ש 24235-03-15 צהרוניות אם המשובות בע"מ נגד נירה לוי פסק דין מיום 08.03.18 - בתיק זה זכה משרדנו לאחרונה בתביעה שהגישה חברת צהרוניות אם המושבות נגד עובדת  בית הדין האזורי לעבודה להשבת כספים שנגנבו ממעביד בסכום של 120,000 ש"ח וכן בפיצוי עגמת נפש בסך של 35,000 ש"ח  ובסך הכל מעל 170,000 ש"ח. מדובר בזכיה בתביעה להשבת כספי מעילת כספים של מנהלת חשבונות אשר הועסקה בחברה ומעלה באמונה של התובעת באמצעות מספר שיטות מרמה שפיתחה.


הצלחות המשרדזכיית משרדנו בהתגוננות כנגד תביעה בטענה
להפרת חוזה, עוולה מסחרית, גזל  סוד מסחרי ,

עשיית עושר ולא במשפט , גרם הפרת חוזה ומתן 
חשבונות. בת.א 31145-05-13 מדיליין ( דורון) יבוא ושיווק בע"מ נגד תעשיות א.ינאי בע"מ ולינת נובל בע"מ נדונה תביעת התובעת כנגד הנתבעות בטענה לגזל סוד מסחרי בשל שימוש שנעשה לטענת התובעת בפיתוח שלה של אב טיפוס של אוגר כביסה. התיק נדון בבית משפט מחוזי בתל אביב. במסגרת כתב ההגנה העלה משרדנו טענות הגנה רבות אשר בעטיין ניתן ביום 29.11.17 פסק דין המשתרע על פני 67 עמודים במסגרתו נדחתה תביעת התובעת כנגד שני הנתבעות על כל ראשיה ומרכיביה.
 
דחיית תביעת פינוי כנגד מחזיק בבית בכפר שלם
בתל אביב


בת"א 40165-10-14 אריאל ואח' נ' אריאל ואח' 
 נדונה תביעת פינוי  אותה vdhau יורשי המנוח אילן אריאל ז"ל נגד דודיהם בטענה שלאחר פטירת אביהם המנוח הם השתלטו על בית מגוריו וכן על שתי יחידות דיור נוספות אותם החזיק והשכיר. בפסק דינו של בית משפט שלום בתל אביב מיום 23.05.17 נדחתה התביעה על כל רכיביה והתובעים חויבו לשאת בהוצאות הנתבעים בסך 20,000 ש"ח. משרדנו ייצג בתביעה זו את הנתבעים v"v גילעד ובועז אריאל.

קבלת ערעור חלקי על פסק דין של בית הדין לעבודה בתל אביב ודחיית ערעור שכנגד

ע"ע 42510-06-15 ו ע"ע 53292-06-15 אלכסנדר פינדיורין נגד בן ציון זיסמן ואח' - בפסק דינו של בית הדין הארצי לעבודה בירושלים מיום 03.05.17 נדחה ערעורו של העובד מר אלכסנדר פינדיורין על פסק דינו של בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב והתקבל באופן חלקי ערעור המעביד מר זיסמן בן ציון על פסק הדין. בית הדין הארצי לעבודה בהרכב של כב' הנשיא יגאל פליטמן , כב' השופט רועי פוליאק , כב' השופטת חני אופק גנדלר ונציגי הציבור שלמה כפיר ואברהם ביגר ביטלו את הפיצוי שנקבע בבית הדין האזורי לעבודה ( כב' השופט דורי ספיבק) במסגרת ס"ע 40857-07-11 פינדיורין נגד זיסמן בגין העדר שימוע לעובד שגנב וכן התערבו בפסק הדין בכך שהפחיתו באופן משמעותי את החיובים בגין גמול שעות נוספות, פדיון חופשה שנתית ודמי הבראה . לאור תוצאות הערעור חוייב העובד בהוצאות בסך 7,500 ש"ח. כמו כן בית  הדין הארצי הותיר על כנו את קביעת בית הדין האזורי לעבודה לפיה על העובד לפצות את המעסיק בסכום של 50,000 ש"ח בגין עגמת נפש כתוצאה ממעשי גניבת הסולר. משרדנו ייצג בערעור זה את המעסיק  ביחד עם עורכת הדין איריס אלמוג. 

דחיית ערעור על פסק דין של בית משפט  שלום

ע"א 10811-09-16 נתנזי רוהנגיז ואח' נ' זילברשטין ואח'- בתיק זה ייצג משרדנו את המשיב 1, מר מתניה זילברשטיין בערעור אשר הגישו ה"ה נתנזי רוהנגיז רם ואהרון זילברשטיין על פסק דינה של כב' השופטת אשרית רוטקופף מיום 15.07.16 אשר ניתן במסגרת ת"א 4152-05-11 שלום פתח תקווה. ערעורם של הממערערים התמקד באי חיובו של המשיב 1, מר מתניה זילברשטיין בנזקים להם טענו המערערים שנגרמו להם בשל התרשלנות נטענת של מתניה כשליח וכמיופה כח אשר בעטיים הוגשה תביעה כספית שנושקת למליון ש"ח כנגד מתניה ואח'. בית המשפט המחוזי ( כב' השופטים מיכל נדב, בלהה טולקובסקי ואבי פורד) קיבל את עמדת המשיב 1 שייוצג על ידי משרדנו כי אין להתערב בממצאים העובדתיים שנקבעו בפסק הדין וכי כל פעולותיו של מתניה כשליח היו בידיעת והסכמת המערערים ולפיכך ועל יסוד תקנה 460 (ב) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד 1984 הוחלט לדחות את ערעור המערערים ולחייבים בהוצאות המשיב 1 בסך 20,000 ש"ח. בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית משפט מחוזי הוגשה על ידי המערערים ונדונה במסגרת רע"א 3275/17 נתנזי רוהנגיז ואח' נ' זילברשטיין ואח' ונדחתה בהחלטת בית המשפט העליון מיום 20.07.17.

דחיית התנגדות לביצוע שטר

ת"ט 49608-02-16 כץ נגד פרץ - בהחלטת בית משפט שלום בפתח תקוה (כב' הרשם דוד אייל) מיום 24.07.2016 דחה בית משפט את ההתנגדות לביצוע שטר שהגישה המבקשת, הגב' רוחמה פרץ, והורה כי הליכי הוצאה לפועל ימשכו כסדרם תוך חיוב המבקשת בהוצאות המשיבה בסך כולל של 2,500 ש"ח. בתיק זה ייצג משרדנו את המשיבה הגב' חנה כץ. 

אי חיוב חבר אגודה שיתופית בהשבת דמי שכירות שגבה מצד ג  בניגוד להסכם המשבצת משיקולי צדק!

ע"א 3138-11-13 מדינת ישראל נגד עיון ואח' - בפסק דינו של בית משפט מחוזי מיום 04.12.14 דחה באופן חלקי את ערעור מינהל מקרקעי ישראל על פסק דינו של בית משפט שלום וקבע בתיק בו ייצג משרדנו חבר אגודת כפר אז"ר כי בנסיבות העניין ומנימוקי פסק הדין אין לחייבו בתשלום למינהל בגין שכרת משתלה  לצד ג' למרות שהדבר נעשה תוך הפרה של הסכם המשבצת החקלאית.

דחיית תביעה לפינוי מושכר וקבלת עמדת ההגנה של הנתבעת

תא"ח 51813-11-13 עוזיאל טובה נגד סופיה ברזובסקי - בפסק דינו של בית משפט שלום בפתח תקווה ( כב' השופטת עדנה יוסף קוזין) מיום 01.03.14 נדחתה תביעה לפינוי מושכר שהגישה התובעת , הגב' עוזיאל טובה נגד לקוחת משרדנו הגב' סופיה ברזובסקי כאשר בית משפט חייב את התובעת לשלם לנתבעת הוצאות משפט של 12,500 ש"ח.

 

אי ביטול פסק דין שניתן בהעדר הגנה נגד דיירת מוגנת!

 
בתיק אזרח 2458/05 ( שלום פתח תקווה ) בשא001548/07 שלו חקק איבון ג'ורגט נגד עו"ד אורנה שגיב ייצג משרדנו את המשיבה אשר הגישה  כנגד המבקשת תביעה לפינויה ולסילוק ידה מן הדירה, בגין הפרת חוזה השכירות המוגנת נוכח צבירת חובות מיסי ארנונה ונטישת הדירה. נגד המבקשת ניתן פסק דין בהעדר הגנה.המבקשת הגישה בקשה לביטול פסק דין. לבקשתה, צורף תצהיר מטעם בנה בלבד, ונטען בו כי  המבקשת  הינה חולת נפש, אשר אינה מבדילה בין דמיון לבין ממש, וכשקיבלה את ההזמנה לדין סברה שמדובר בדברים  בטלים. להמשך לחץ כאן.

 

שכנוע בית משפט מחוזי שחוזה מכר למכירת דירה שנכרת בין שני אחים הוא חוזה למראת עין בלבד !

ה"פ 30655-07-10 תמר שמואלוב נגד רינה אליאב ואח'  בהליך שהתקיים בתיק האזרחי הנ"ל  בבית משפט מחוזי מחוז מרכז, יצג משרדנו את הגב' תמר שמואלוב אשר עתרה לסעד הצהרתי שיכריז על בטלות הסכם מכר  נערך בין שני צדדים בטענה כי הסכם זה נערך למראית עין בלבד , בין היתר, על מנת לחמוק  מתשלום חובו של החייב כלפיה על פי י תיק הוצל"פ.בפסק הדין שניתן על ידי בית משפט מחוזי  מיום 02.11.11 התקבלה התביעה. להמשך לחץ כאן.


קבלת תביעה לתשלום דמי תיווך למרות פגמים פורמאליים מהותיים שנפלו בהסכם התיווך

בת.א 3530/05 קורקוס נגד ברנדוינהנדלר אלון  יצג משרדנו תביעה שהגיש מתווך לתשלום דמי תיווך.
בין התובע 1 מר שלומי קורקוס, מתווך מקרקעין בעל רשיון, ובין הנתבע, נחתם בתאריך 29.11.04  הסכם - לקבלת שירותי תיווך. להמשך לחץ כאן.זכיית משרדנו בהגנה בתביעת בוררות שהגיש מושב נגד בעל  מגרש בפרוייקט הרחבה בטענה שהסכומים שנתבעים בגין הוצאות פיתוח חורגים מהסכומים שהותרו לגביה על ידי מינהל מקרקעי ישראל!

תיק בוררות 1304/117/11 גבעת כח נגד קורקוס . בפסק הבוררות הנ"ל התקבלה עמדת משרדנו נגד מושב גבעת כח. הבורר דחה את תביעת מושב גבעת כח לתשלום הוצאות פיתוח נוספות על אלה שאישר מינהל מקרקעי ישראל והורה לאגודה להשיב לנתבע כספים שננגבו ממנו ביתר בגין הוצאות פיתוח לבניית בית בפרוייקט ההרחבה במושב. לפסק הבוררות המלא לחץ כאן...

קבלת עמדת משרדנו על ידי בית משפט ומחיקת התביעה בשל פגמים שנפלו במילוי הבקשה לביצוע שטר

ת.א  ( שלום פתח תקוה) 4537/05  גור רצון נ' ישעיהו בן רש"י . בפסק הדין שניתן בתיק זה התקבלה במלואה טענת משרדנו כי יש מקום למחוק את בקשת התובע לביצוע שטר על הסף מאחר והתובע בעת פתיחת תיק ההוצאה לפועל נגד הנתבע לא מילא אחר התנאים שנקבעו בחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות ולא פירט את הקרן, הריבית והפרשי ההצמדה שגבה מהנתבע עבור ההלוואה.

דחיית תביעה שהגישו דיירים מוגנים בחנות שהושכרה להם, לבצע שינויים במושכר כגון הרחבת גלריה והתקנת מזגן ללא הסכמת בעלת הנכס שיוצגה על ידי משרדנו 

ת.א  004660/06 מרדכי דגמי ואח' נגד תהילה יעקובי  ייצג משרדנו את הנתבעת הגב' תהילה יעקובי (להלן: "הנתבעת"). התובעים מחזיקים בנכס מקרקעין,  חנות ברח' הברון הירש 26 פתח תקווה, המשמשת למכירת גרעינים פיצוחים ופירות יבשים (להלן: "החנות"). החנות הינה בבעלות הנתבעת. התובעים מחזיקים בחנות מזה עשרות שנים מתוקף הסכם שכירות מוגנת מיום 1.6.75 . התובעים הגישו תביעה לבית הדין לשכירות לאשר להם  ביצוע עבודות שביצעו בחנות, ולחייב את הנתבעת בתשלום מחצית הוצאותיהם, וכן להורות לנתבעת לאשר להם הוספת "גלריה" על מלוא שטח החנות , הוספת ונטה בקיר חיצוני והתקנת מזגנים ללא חיוב הנתבעת בתשלום הוצאותיהם. בית הדין לשכירות ( כב' השופט דוד גדול) דחה את התביעה על כל ראשיה וחייב את התובעים לשלם לנתבעת הוצאות משפט ושכ"ט עורך דין בסך של 8,000 ש"ח+ מע"מ.

דחיית תביעת עורך דין נגד לקוחת משרדנו וקבלת תביעתה הנגדית של הלקוחה להשבת כספים שנגבו ממנו מעל ומעבר לתעריף המקסימלי שנקבע בחוק הפלת"ד

בתא"מ 1684-09 גולדשטיין יוסף נ' זוסיאן עובדיה יצג משרדנו את הגב' זוסיאן עובדיה בתביעה שהוגשה על ידי עו"ד לתשלום שכר טרחה כאשר במסגרת תביעה זו נדונה גם תביעה שכנגד שהגישה הלקוחה נגד עורך הדין להשבת כספים שנגבו ממנה ביתר בניגוד לתעריף המקסימלי שנקבע לכך בחוק הפלת"ד ובכללי לשכת עורכי הדין. בפסק הדין שניתן על ידי בית משפט שלום ברחובות (כב' השופטת טויסטר יעל ישראלי )  נדחתה תביעת עו"ד והתקבלה ברובה תביעתה הנגדתי של לקוחת המשרד להשבת הכספים שנגבו ממנה ביתר.

זכית משרדנו בתביעה שהוגשה נגד ערב שטען שהחתימה שלו על השיקים זוייפה כביכול!

בת.א  (פתח תקוה) 1628/06  א.א. מטעמים הכי טעים בע"מ נ' רמו רן נדונה תביעה  שהוגשה על ידי  התובעת, א.א. מטעמים הכי טעים בע"מ  נגד הנתבע, מר רן רמו בגין תשעה שיקים לפקודת התובעת, בחתימת חברת מזון אר. השרון 2003 בע"מ כמושכת השיקים, ובחתימת הנתבע כערב באופן אישי לפרעון השיקים.השיקים חזרו מהבנק כשהם מחוללים באי פרעון והוגשו על ידי התובעת לביצוע בלשכת ההוצאה לפועל בפתח תקוה, נגד חברת אר. השרון ונגד הנתבע, בתיק 9–06–01088–20, על סכום של 89,170 ₪. הנתבע הנתבע התנגד לביצועם של השיקים, בין היתר, בטענה שחתימתו כערב על השיקים זוייפה. בפסק דינו המנומק של בית משפט נדחתה ההתנגדות
 ובית משפט הורה כי הליכי ההוצל"פ ימשכו כסדרן.

הצלחת משרדנו בתביעה שכנגד שהוגשה נגד תובע שתבע את לקוח משרדנו בסכום של 200,000 ש"ח כך שבמאזן הכולל ידו של לקוח משרדנו  היתה על העליונה

בת"א 450/09 מסיקה נ' בן ציון ות"א 4237/09  זיסמן נ' מסיקה ייצג משרנו בעל עסק לשרותי הובלה בשם זיסמן בן ציון ( להלן: "זיסמן" ) אשר נתבע לשלם למר יוסף מסיקה (להלן: "מסיקה) 200,000 ש"ח בגין שרותי הובלה ,  פגיעה ביכולת השתכרותו ,  דמי שימוש ראויים עבור שימוש שעשה לטענתו זיסמן  בנגרר , ובגין פגיעה בשמו הטוב.

משרדנו הגיש בשם הלקוח תביעה נגדית שאוחדה עם התביעה הראשית שהוגשה על ידי מסיקה , כאשר במסגרתה נתבע מסיקה לשלם לזיסמן עמלה  בשיעור של 10% + מע"מ מסך כל החשבוניות שהוצאו על ידי מסיקה לזיסמן, במהלך עבודתו של מסיקה ורכיבים נוספים. בפסק דינו של כב' השופט יחזקאל קינר ( שלום ראשון לציון ) מיום 11.11.12 התקבלה ברובה עמדת משרדנו שיש מקום לקיזוז החוב של זיסמן בגין שרותי ההובלה מעמלת התיווך לה היה זכאי זיסמן ממר מסיקה בגין שרתי ההובלות שסיפק לו. מכאן "התהפכה לה הקערה על פיה , התביעה הנגדית הפכה לחרב של ממש כאשר בהתחשבנות הכללית חויב מסיקה לשלם ללקוח משרדנו מר זיסמן כספים, בסכום לא מבוטל , כמפורט בפסק הדין .ת"א 4237/09 זיסמן נ' מסיקה. לקריאת הסיכומים שהוגשו מטעם משרדנו בת.א 450/09 4237/09

קבלת עמדת משרדנו על ידי בית משפט כי אין לתת לנתבעת רשות להתגונן מפני התביעה בטענה של חריגה מהרשאה 

בבשא001329/07 ( שלום פתח תקווה) רעיה זיצר נגד אליהו עופר נדונה התנגדות שהגישה הגב' רעיה זיצר  ( "להלן: המבקשת"") נגד בקשה לביצוע שטר .  את עיקר התנגדותה נימקה בכך שבמסגרת קשר של ידידות שנרקמו בינה לבין שכנה שלה בשם לילי כהן מסרה בידה המחאות , שיהוו בטחון לתשלום ריביות בגין הלוואה שנטלה מגורמים שונים, ואף הלוואה שתיטול בעתיד.  לטענת המבקשת, הבטיחה לה לילי כי תדאג לפרעון השיקים על ידי כך שתפקיד לחשבונה של המבקשת את סכומי השיקים.
המבקשת  טענה שמסרה ללילי מספר שיקים ריקים חתומים על ידה, כאשר לטענתה ניתנה ללילי הוראה מפורשת  למלא  את הסכומים בהם רק בכפוף לאישורה של המבקשת מראש וכי  עמדה על כך שלילי תקבל את אישורה למילוי הסכום על גבי השיקים טרם שתמשוך את השיק, ואישור זה היה תנאי למסירתו של השיק.  משלא התקיים תנאי זה, תוך שלילי מפרה אותו, ומושכת את השיק בהעדר אישור, הרי שקניינו של המשיב בשטר פגום ובהתאם להוראות סעיף 29 (ב) לפקודת השטרות, על המשיב נטל הראיה להוכיח שהינו אוחז כשורה. במהלך חקירתה הנגדית של המבקשת התמוטטה הגנתה בעניין חריגה מהרשאה כאשר התברר כי לא מדובר בשיקים בודדים שמסרה המבקשת לשכנתה, לילי כי אם מדובר בעשרות אם לא מאות שיקים וכי מדובר בפעילות של מאות אלפי שקלים בחשבון הבנק. בנסיבות אלו, ומנימוקי בית משפט הוחלט לא לתת למבקשת רשות להתגונן בעילת הגנה זו של חריגה מהרשאה.

דחיית בקשת רשות להתגונן שהגיש נתבע בתביעת פינוי בטענה כוזבת כאילו רכש מלקוח משרדנו את הדירה 

 ת.א 017216/05 משה שין ואח' נגד ג'מיל אבו עמר    - בתיק זה זה הוגשה מטעם משרדנו תביעת פינוי בסדר דין מקוצר נגד דייר בשם אבו עמר ג'מיל , אשר שכר דירה מהמשכירים בשכירות בלתי מוגנת. הנתבע התגונן מפני התביעה והגיש בקשת רשות להתגונן בטענה שאינה אמת כאילו רכש את הדירה מאת המשכיר בכסף מזומן כאשר לתצהירו אף צורף תצהיר של עד מטעמו שנכח כביכול בעת חתימת זיכרון הדברים.. בית משפט השלום בתל אביב ( כב' השופט גולדין) דחה את בקשת הרשות להתגונן מחמת כך שהיא התבססה על טענות בדים נעדרות ממשות על פניהם ונתן פסק דין שהורה על פינוי הדייר מהדירה.